Hluboká relaxační wellness masáž

 

Zastavte se na chvíli, věnujte se jen sami sobě, zapomeňte na všechno, co je třeba ještě udělat, co všechno se musí ještě stihnout a co rozhodně nepočká.

Pokud denně bojujete s přesným časovým plánem, je na vás vyvíjen vysoký psychický a pracovní tlak, těžko si najdete na relaxaci celý den. Proto jsme pro vás připravili masáž, která vám přinese celkové zklidnění a příjemný odpočinek.

 

Hluboká relaxační wellness masáž Hluboká relaxační wellness masáž

 

Během hluboké relaxační wellness masáže se odpoutáte od starostí, odpočnete si a získáte novou energii.

V dnešní uspěchané době plné stresu a napětí potřebuje každý z nás místo, kde by mohl na chvilku vypnout a načerpat energii. Doufám, že takové místo naleznete u NÁS!

SÍLA DOTEKU JE NEJSTARŠÍ LÉČEBNÝ PROSTŘEDEK PŘETRVÁVAJÍCÍ STALETÍ ZNALI JI UŽ VE STARÉM ŘÍMĚ, INDII, EGYPTU I ČÍNĚ

 

HLUBOKÁ REALAXAČNÍ WELLNESS MASÁŽ

Je jemná, pomalá, celotělová s možnosti využití různých masážních technik. Pod dotyky se octnete v jiné dimenzi, zapomenete na stres, problémy a již po několika málo minutách váš mozek bude snít a relaxovat.

Málokde vám ji bude provádět terapeut s vysokoškolským vzděláním, dlouholetou praxí a se zdravotním vzděláním, s letitými zkušenostmi v oblasti léčby tělesných i psychických obtíží.

Masáž navozuje uvolnění svalového napětí, působí zklidňujícím účinkem na centrální nervovou soustavu. Ta ovlivňuje limbický systém, který má na starosti správný chod hormonálního systému. Z něho se pak uvolňují do těla endorfiny – hormony ŠTĚSTÍ A EUFORIE.

Je to silné antidepresivum, uklidňuje, odstraňuje úzkost, nervozitu, napětí, podrážděnost i nespavost. Při pravidelných masážích se účinky znásobují.

Tato masáž podporuje krevní a lymfatický oběh, napomáhá k nastartování očistného procesu v organismu a posiluje imunitní systém. Zvyšují přívod krve do kůže a svalů, tím zvyšuje přísun kyslíku a živin do tkání.

Poskytuje hluboké uvolnění, umocňuje duševní a fyzickou pohodu a celkově harmonizuje. Uvolňuje stažené, bolestivé svaly a ztuhlé klouby, prokrvuje a prohřívá organismus. Nesmíme zapomínat ani na její lehké afrodiziakální působení.

„Život nám přináší spoustu starostí, my je bohužel za Vás nemůžeme vyřešit, ale jsme tu od toho abychom Vám je pomohli lépe zvládnout !„

„Tuto hloubkovou relaxační wellness masáž doporučuji každému, kdo je ve stresu, chce se ho zbavit a nebo komu chybí lidský dotek“ vysvětluje Mgr. Eva Macková, autorka této terapie v České republice. „Sama jsem se inspirovala při pobytu v Egyptě.“

Je všeobecně známo, že pod vlivem dlouhodobého stresu, je náš organismus oslaben a může dojít k narušení metabolismu. Jedním z důsledků může být i snížení imunity. Organismus může být náchylný k infekcím a různým nemocem.

Každý člověk si zaslouží být hýčkán a rozmazlován. Jedinečná terapie zlepšující náladu, působící na psychiku a zvyšující obranyschopnost organismu.

Pro lepší a dlouhodobější výsledky je dobré chodit na pravidelné masáže.

Odborná masážní centra jsou v současné době stále oblíbenějším místem odpočinku a získání nové energie. Pro spoustu lidí je to pojem relaxace, pro jiného odstranění bolestí, pro dalšího možnost jak zcela přirozeně odpočívat a meditovat.

Pokud si zvykneme chodit do určitého centra pravidelně, náš mozek začne relaxovat mnohem dříve, než ulehneme na lehátko. Věnujte svému tělu pozornost a péči – zaslouží si to, bude tu s námi ještě dlouho a budete je potřebovat.

Skvělá nabídka pro všechny milovníky masáží i pro ty, kteří na masáži ještě nikdy nebyli – VÝBORNÝ ZDRAVÝ DÁREK!

Prevence do zdraví, odbourávání stresu, návrat energie, navození příjemného pocitu, pohody a dobré nálady.

Zažijete skutečnou relaxaci - absolutní novinku v našem studiu ! Přesvědčte se! Budeme dělat všechno proto, abyste byli spokojeni a cítili se dobře !

VAŠE Studio SLENDER LIFE