O nás

 

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH STUDIA SLENDER LIFE

Jsme firma založená v únoru 1996 specializující se na rekondici, regeneraci, rehabilitaci , relaxaci, prevenci, masáže, zdraví, krásu a péči o tělo. Začínali jsme pár let po sametové revoluci s rekondičními stoly, již od českého výrobce, a třebíčské studio vzniklo jako první na jižní Moravě.

Chtěli jsme vybudovat centrum pro lidi, kteří už mají nějaké omezení v pohybu. Jsou po úrazech, autonehodách a s nějakým problémem, který je nepustí do tělocvičen, fitcenter a doma se nepřinutí. Kam se přijdou zacvičit, zbaví se bolesti zad, kloubů, posílí svaly i kondici a ještě se k tomu zrelaxují a odreagují. Každý rok jsme k rekondičním stolům přidávali další a další procedury. Co vše již teď děláme je na těchto stránkách. :-)

Doufáme, že se Vám naše stránky budou líbit, možná, že se dozvíte i něco nového a pokud se rozhodnete nás navštívit osobně v našem studiu, budeme rádi a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Přijďte si vychutnat do příjemného prostředí širokou nabídku různých masážních technik a dalších regeneračních služeb na vysoké profesionální úrovni.

 

Firmy:

 

EVIMA spol. s r.o.

  • IČO 26 24 01 14
  • DIČ CZ26 24 01 14

Mgr. Eva Macková

  • IČO 64 33 51 51