Lifting obličeje (bezoperační masáž)

 

 

Lifting obličeje Vyhlazovací, vypínací, omlazovací, čistící, detoxikační masáž obličeje . Nová manuální technika pro obličej, krk a dekolt s ihned viditelným účinkem.

Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje), která využívá pouze masáže podtlakové – vakuové.

 

 

 

  • Začínají se u Vás projevovat první známky stárnutí a vrásek?
  • Trápí Vás povadlá, unavená a šedá pleť?
  • Potřebujete vypadat perfektně na důležitou schůzku?
  • Nyní máte možnost si tuto metodu vyzkoušet i vy!!!

 

Lifting obličeje Lifting obličeje

 

Lifting je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými, detoxikačními účinky a obnovení správného toku lymfy. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Obličej, krk i dekolt jsou velmi citlivé partie, na které je mnoho reflexních zakončení. Reflexní účinek této metody přispívá velkou měrou ke zlepšení i psychického stavu.

Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění, prosvětlení a zkvalitnění pokožky. Ukládá se méně tuků, vypíná povadlá pokožka / i tzv. druhá brada, váčky pod očima/ a urychluje se podkožní metabolismus. Prospívá to hlavně kolagenu, elastinu a proteinovým vláknům, které tvoří základ pojivové tkáně a ovlivňují pevnost a pružnost pokožky . Brání stárnutí pleti, odstranění zadržované vody, vzniku vrásek, snižuje napětí v obličeji a podporuje regeneraci.

Liftink obličeje výrazně potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce. Otoky v očním okolí budou po této aplikaci již minulostí. Zákazník vnímá tuto metodu velmi dobře nejen díky kosmetickým účinkům, ale také díky působení na nervová zakončení, klient se cítí svěže a uvolněně.

 

Lifting obličeje Lifting obličeje

 

 

Jak lifting probíhá

Nejprve klientce očistíme obličej, krk i dekolt. Potom provádíme speciální baňkou lehkou masáž v těchto partiích. Dochází k jemnému nasávání a uvolňování pokožky a podkoží v přesně stanoveném postupu. Efekt 1 hod. aplikace je viditelný cca týden. Doporučená kúra je 3-5 návštěv 1x týdně pro dlouhodobější efekt. Ideální je kúry zopakovat 12x ročně. Možné jsou i udržovací aplikace, zvláště pro ty, kteří nechodí pravidelně na kosmetiku. Doba trvání jedné procedury cca 60 min.

Je velice prospěšné před touto technikou uvolnit partie lymfatickou masáží – výsledek je zaručen!!!

Výraz obličeje a vrásky znázorňují v jakém psychickém stavu jste. Ve tváři se zobrazí všechny naše pocity, emoce i povahové vlastnosti. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu. .