Liftingová manuální masáž obličeje

 

Liftingová masáž obličeje má ty nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky působící přímo na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je velké množství nervových Liftingová manuální masáž obličejereceptorů, pozitivně ovlivňuje tato masáž nejen nervový systém, ale i celé tělo. Reflexní účinek této metody výrazně přispívá i ke zlepšení psychického stavu.

Svými jemnými tahy, skvělou technikou s regeneračním vlivem na pokožku a přímo na náš vzhled je jedním z prvků anti-age faceliftingu. Zpomaluje proces stárnutí, vzniku vrásek, zvyšuje pružnost pokožky a snižuje napětí v obličeji.

Svalová tkáň v obličeji se s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť zlepšuje krevní oběh a pružnost svalů. Klient se po masáži cítí skvěle a září zdravím. 

Vzhled pleti a obličeje celkově odráží náš psychický stav. V dnešní uspěchané době kladoucí na všechny nadměrné nároky. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly jsou v tenzi, což způsobuje nepřirozený a napjatý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se mění. 

Mnozí mají již od pohledu unavený výraz a nezdravý vzhled pokožky. Lifting obličeje je jednou z metod, která vzhled pokožky cíleně upravuje. Z důvodu mnoha nervových zakončení v obličeji (jen málo tělesných partií je natolik citlivých jako právě oblast obličeje) však tato technika pomůže klientovi nejen upravit vzhled, ale také zlepšit psychickou kondici. 

Jistě je vám znám pojem liftingu jako operačního invazivního zákroku, při kterém se provádí napínání pokožky. Je bolestivá a vyžaduje delší dobu na zahojení řezných ran a otoků. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje - liftingová masáž obličeje), která využívá pouze neinvazivní masáže.

Manuální lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních a detoxikačních účinků, protože se hloubkově zaměřuje na mimické svaly obličeje. Působí přímo na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. 

Dovedete nejen zkrášlit pokožku, ale také navodit pocit pohody a harmonie, což se odrazí na výjimečném pocitu spokojenosti klienta.

 

Liftingová manuální masáž obličeje Liftingová manuální masáž obličeje

 

Masáž obličeje je díky svým neuvěřitelným relaxačním účinkům výborná nejen pro ženy, ale i pro muže.

Tato masáž si získala mnoho zákazníků, nyní máte možnost VYZKOUŠET I VY nebo pomoci od stresu svým přátelům.