Radiofrekvenční facelifting obličeje

 

JEDINÁ TECHNOLOGIE NA SVĚTĚ CERTIFIKOVANÁ PRO NEINVAZIVNÍ LIFITNG - ANTI-AGE NEW FACELIFTING. STIMULACE KOLAGENOVÝCH A ELASTINOVÝCH VLÁKEN. OMLAZENÍ, VYPNUTÍ, VYHLAZENÍ PLETI, ZPEVNĚNÍ OCHABLÉ A POVISLÉ POKOŽKY CELÉHO TĚLA. REDUKCE TUKOVÝCH ZÁSOB. VYNIKAJÍCÍ EFEKT PŘI KOMBINACI S GALVANIC ŽEHLIČKOU.

 

 

Radiofrekvenční lifting obličeje Radiofrekvenční lifting obličeje Radiofrekvenční lifting obličeje

 

 

Neinvazivní lifting obličeje, krku, tváří, čela a očního okolí, umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace, rekonvalescence a nezanechává žádné otoky,jizvy ani modřiny. Po zákroku můžete bez problémů odejít.

Omlazení pokožky – Rejuvenace, korekce a vyhlazení vrásek, zpevnění ochablé a povislé pleti i tzv „druhá brada“, stimulace kolagenových a elastinových vláken a podpora tvorby kolagenu ( stavební prvek pružného podkoží).

Toto ošetření příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt. Výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Možno provádět celoročně. Kromě obličeje se dá dobře použít také na lifting - vypnutí povislé kůže na pažích, bříšku, stehen i kolenou a redukci tukové vrstvy na všech problémových partiích.

 

Kolik ošetření je potřebných k dosažení viditelných výsledků?

Zpravidla jsou potřebná 3- 6 ošetření v intervalu 1x týdně, dle další potřeby až 14 dnů. Zákrok trvá od 15- 50 minut - dle věku, poškození, tukové vrstvy, muž či žena. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Další efekt vypnutí a projasnění pleti, který metoda ošetření radiofrekvencí  zajistí, je patrný za 2-3 měsíce po skončení zákroku. Proces v podkoží stále doznívá.

 

Jak zákrok probíhá?

Radiofrekvenční hlavice slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Zahřívá tkáň dohloubky cca 2 - 6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Po zákroku je zřetelné napětí pokožky, která může být teplá a začervenalá v důsledku zvýšeného proudění krve. Vše se upraví během pár hodin až jednoho dne. Během ošetření není potřeba ochrana zraku. V případě zubních rovnátek, korunek, kovových implantátů, které mohou být během procedury citlivější, se k vykrytí vkládají do úst gázové čtverečky. Pokud se provádí ošetření mono hlavicí, podkládá se pod klienta frakční koncovka s čtvercovou plochou ohledně obvodu. Ošetření je velmi bezpečné.

Je efekt dlouhodobý?

Ano, dosažené výsledky jsou dlouhodobé. Nicméně vlastní péče a protisluneční ochrana napomáhá k jejich výraznějšímu zachování. Výsledky mohou být negativně ovlivněny nezdravým životním stylem.

 

Před zákrokem

Samotnému zákroku předchází osobní konzultace a po dohodě s klientem je zvolena neúčinnější strategie ošetření. K zákroku se dostavte bez make-upu./ muži oholení/

Před aplikací radiofrekvence by neměl být minimálně jeden měsíc užíván chemický peeling, kolagenové výplně, botulotoxin, šest měsíců před výkonem orální a povrchové retinoidy.

 

Princip technologie

Radiofrekvence využívá tepelné působení elektromagnetické energie na ošetřované tkáně a díky této energii je možno provádět ošetření pokožky v různých stupních intenzity, a to dle jejího stavu a stáří. Skrz pokožku procházejí do podkoží pulzy radiofrekvenční energie, která kůži rychle zahřeje, což vede k novotvorbě kolagenu, zrychlení metabolismu, změkčení jizevnatého vaziva a  srůstů. Ošetření probíhá speciálními hlavicemi, díky kterým budete jako klient vnímat pouze hřejivou masáž. Nemusíte se bát žádných nepříjemných pocitů ani bolesti. Zákrok je zcela bezbolestný a bez  jizev.

 

Po zákroku

Na ošetřené pleti nejsou patrny žádné negativní stopy, můžete se ihned vrátit do běžného života s rozjasněným obličejem. Pleť zareaguje novotvorbou kolagenu, takže se ihned vypne. Po prvním  viditelném efektu přichází během následujících měsíců další zlepšení.  Pokožka na dodanou energii reaguje postupným vypínáním.  

Na pokožku po zákroku nanášíme výživné krémy, oleje, vitamíny, živý kolagen, kyselinu hyaluronovou, hydratační či zklidňující krém, případně maska – dle domluvy a přání klienta.

Po ošetření se nedoporučuje intenzivnější slunění a sauna. Nedoporučuje se bezprostředně chladit ošetřenou oblast, snižuje se efekt radiofrekvence. Po 12 hodinách se muže nanést make-up. Přechodné zčervenání kůže odeznívá většinou za 1-4 hodin.. Pokud se zákrok provádí v letním období, doporučujeme natřít obličej krémem nebo make-up s vyšším ochranným faktorem.

 

 

Radiofrekvenční lifting obličeje Radiofrekvenční lifting obličeje

 

 

Průběh ošetření (dle domluvy)

  • Odlíčení, osušení pokožky
  • Radiofrekvenční ošetření obličeje (druhá brada, krk, dekolt) - ( 15 – 50 min), pomocí mono či tripolární hlavice (dle potřeby a stáří klienta), kterou je umožněn přenos RF energie do kůže a podkoží (až 1cm).
  • Sérum s retinolom a vit.A
  • Přírodní patentovaný kolagen
  • Kyselina hyaluronová
  • Přírodní kolagenový krém
  • Tekuté marocké zlato (Arganový olej)

 

 

 

 

Toužíte i vy po rozjasněné pleti bez vrásek? Neváhejte a objednejte se na nezávaznou konzultaci o metodě radiofrekvence.