Těhotenská masáž

 

Masáž v těhotenství není tabu. Čekat miminko je úžasné, a proto dočasný zmatek v hormonech a Těhotenská masážemocích, nevolnosti, unavená bolavá záda a jiné běžné potíže snášíme většinou statečně. I za to si zasloužíme být rozmazlovány!

Milé nastávající maminky - těhotenská masáž je určena právě pro Vás. Dovolujeme si Vám nabídnout pomoc při zmírňování obtíží při těhotenství. Bolesti zad, šíje, ramen mezi lopatkami, únava, nespavost…to vše doprovází velkou část nastávajících matek.

V našem studiu proto nabízíme těhotenské masáže. Jedná se o vhodnou kombinaci masážních technik a olejů. Díky nim se dají některé obtíže provázející těhotenství eliminovat na minimum. Samotná masáž probíhá s ohledem na stav klientky především v sedě nebo na boku. Masáží vsedě dokážete uvolnit ztuhlé svaly a navodit pocit relaxace díky rytmickým a účinným hmatům, které masér vykonává i pro něho v pohodlné pozici. Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické i psychické uvolnění a je skutečným balzámem. Rozsah masáže je na individuální domluvě s klientkou. Provádí ji zdravotní specialista.

Důležité je předem vědět zda je pro Vás masáž vhodným doplňkem a proto se vždy ujistěte u svého ošetřujícího lékaře. Dále je důležité v jakém měsíci těhotenství se právě nacházíte. V začátcích tedy první 3 měsíce se masáže nedoporučují!

Jestli Vaše těhotenství probíhá naprosto normálu čekáme na Vás abychom Vám pomohli. Po masáži zůstanete ještě chvíli v klidu sedět aby se tělo pěkně ustálilo.