Naši klienti

 

Větší procento klientů našich studií jsou ženy ve věku 16 – 85 let, průměrný věk se pohybuje mezi 30 – 45 roky. Přicházejí s nejrůznějšími důvody.

Zhruba polovina naší klientely přichází již s nějakým zdravotním omezením. Ať jsou po autonehodách, úrazech, operacích, transplantacích, totálních endoprotézách, infarktech nebo mají vyšší věk a velkou nadváhu. Zdravým dáváme pořádně zabrat do těla, vůbec je nešetříme aby měly co nejdříve ty nejkrásnější výsledky. :-)

Vyžaduje to od nás zvýšenou zdravotní evidenci, konzultace s ošetřujícími lékaři klientek – jejich doporučení, větší koncentraci při práci a individuální přístup při cvičení k takto postiženým klientkám.

Od roku 1996 prošlo každým studiem /Jihlava, Třebíč/ více jak 5000 klientů. Spousta z nich nám zůstali po celou dobu věrni, stali se z nich, dovolím si říct, naši přátelé, mají status VIP klienta, patří jim náš obrovský dík, bez nich bychom nefungovali tak dlouho!!

Některým z nich jsme pomohli nastartovat správnou životosprávu a pohyb, naučili jsme je pitnému režimu, což je u ženské populace stálý problém, mnohým jsme pomohli zdravotně, esteticky i psychicky, někteří naším studiem je prošli, vyzkoušeli a zjistili, že chtějí něco jiného a to si myslíme, je také správné – udělat si vlastní názor!