Pro muže


Obor bezbolestných, neinvazivních  liposukcí  již není pouze záležitostí žen. V poslední době přibývá stále více mužů, kteří se nás obrací se zájmem řešit své estetické nedostatky a řešení kontur těla. Dokonalý vzhled dodává mužům sebevědomí, a to jak v profesním, tak i v osobním životě.

 

Pro muže Pro muže 

 

Velmi žádaným zákrokem u mužů je ultrazvuková kavitace a radiofrekvenční lipolýza, při které si nechávají odbourávat  tuk především z oblasti břicha, boků ( u mužů dost pevný tuk), podbradku nebo prsou. Zvětšená prsa představují pro muže velký estetický problém a stydí se za ně především jejich mladší generace. V některých případech v kombinaci s Galvanickou procedurou dosahujeme  u mužů velice dobrých výsledků .

Stárnutí je spravedlivé a nevyhne se mu nikdo, tedy ani muži ne. Muži ve věkovém rozmezí od 40-ti do 60-ti let nejčastěji řeší projevy stárnutí a vyhlazení vrásek v obličeji, který stárne nejrychleji.  Je vystaven největšímu množství škodlivým faktorům. Nejdříve se začnou projevovat drobné vrásky v okolí očí, na čele či v nosoretních rýhách,  tukové váčky pod očima, zvětšování podbradku   a později dochází ke stále většímu ochabování pleti. Následkem toho dochází k poklesu a uvolnění kůže na tváři a krku.

Vrásky, ochablou kůži a obnovu kolagenových vláken  řešíme uvolněním lymfatického systému, radiofrekvencí  a  některých případech v kombinaci s galvanickou procedurou. U mužů dochází  k velice dobrým výsledkům .

Všechny tyto příznaky stále častěji řešíme  i u mužů! Jsme rádi, že se pánové chtějí líbit nejenom  ženám ale samozřejmě i sami sobě.

 

Nejvyhledávanější zákroky u nás pro muže:

Ultrazvuková kavitace -  je nejšetrnější forma  liposukce, která dokáže odbourat tuk ze všech oblastí těla(mimo obličeje)  bez bolesti, otoků a modřin. Velkou výhodou je žádná hospitalizace a rekonvalescence  po zákroku. Oproti klasické liposukci působí  ultrazvuková kavitace selektivně pouze na nežádoucí tukové buňky, přičemž nervová zakončení a cévy zůstávají nepoškozeny. Díky těmto unikátním výhodám patří  aktuálně mezi nejpopulárnější liposukční metody po celém světě.

Ultrazvukové vlny jsou jemné vlny zvuku, které umí vyvolat potřebné posuny a změny už na úrovni molekulární struktury ošetřované tkáně. Ultrazvukové vlny pronikají do podkoží, kde tkáně absorbují energii, dochází ke kavitaci a tím k velkém zrychlením tukové buňky  až praská. Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují a postupně dochází k jejich zhroucení a tím k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se nakonec rozpadá a uvolňuje se tuk.

Po destrukci tukové tkáně je uvolněný tuk vypouštěn do oběžného systému a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány. Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Lymfatický systém vyloučí odbouraný tuk a toxiny z těla ven, pro zvýšení efektu podstupují klienti v našem centru lymfatickou masáž. Pokud je povislá kůže na těle, je následně vyhlazena vakuovým ( podtlakovým ) ošetřením. Více o kavitaci  jako jsou indikace a kontraindikace shodné jako u žen.

Radiofrekvenční lipolýza těla i obličeje je neinvazivní metoda, při které dochází v podkoží napíná elastinových i kolagenových vláken a  k rozpouštění tukové tkáně. Uvolněný tuk se následně dostává do mezibuněčného prostoru.  Přes lymfatický, cévní a vylučovací systém dochází k metabolickému odplavování z těla ven.

 • Galvanic systém
 • Vacupress ( podtlaková terapi)
 • Lymfoterapie – manuální i přístrojová
 • Lymfodrenáž obličeje
 • Infrathermo hubnutí
 • Všechny druhy  masáží zejména zdravotních  
 • Wellness – relaxační masáže

Pánové bohužel  preventivní programy  moc nenavštěvují, mají je za zbytečné nebo na ně nenachází čas ve svém nabitém harmonogramu.

 

Ošetření obecně:

Celkové ošetření se skládá z 3 - 6 sezení( max 12), v rozmezí 7-14 dnů.  Proces v podkoží po  zákroku doznívá  ještě tak 1- 2 měsíce, kdy dochází k dalšímu vypnutí, detoxikaci a trvalému efektu. Samotné zákroky nemají žádná omezení ani v letních měsících, tudíž využitelné celoročně.
 


Po ošetření:

Ihned po ošetření může být někdy lehké zarudnutí pokožky a klient cítí „stahování" pokožky v místě zákroku. Toto stahování má za následek reálné stažení tkáně a „optický úbytek" objemu – tento efekt během druhého dne vymizí.
Zákroky zvyšují teplotu v tkáni a tělo nutně potřebuje doplnit tekutiny, proto klienti musí zvýšit denní přísun tekutin alespoň o 1,5 litru denně. Po dobu ošetření doporučujeme vyhnout se jídlům obsahujícím těžké živočišné tuky.

 

 

 

Pro muže Pro muže  

 

 

 

Kontraindikace:

 • veškerá zhoubná onemocnění
 • akutní bakteriálním a virovém onemocnění – teplota, angína, chřipka, atd.
 • chronické otoky od špatné funkce srdce, ledvin, jater
 • při akutním žilním onemocnění s trombózou či zánětem podkoží / erysipel/
 • akutní astma, zápal plic, infarkt myokardu
 • hnisavé rány
 • poruchy srážlivosti krve
 • mykózy, dermatitidy, psoriázy
 • kardiostimulátor, defibrilátor
 • bolestivé stavy neznámého původu

Fotodokumentace liposukce za pomocí ultrazvukové kavitace